img
400 000

Клиенти ширум светот

22BET ги прифаќа повеќето земји, но неговата веб-локација може да биде цензурирана во вашата земја.

img
160

Решенија за плаќање

Голем избор на методи за депозит и повлекување, вклучително и крипто валути.

img
50+

Јазици и валути

img

ОДЛИЧНА ПОДДРШКА

Професионална поддршка за корисници 24 часа на ден и достапна преку разговор во живо.

Фудбалски обложувалници

На нашиот сајт ќе ги најдете сите новости и прегледи на најпопуларните обложувалници. Нашата цел беше да го создадеме најдобриот водич за обложувалници и да го избереме најдоброто.

img
22bet
100% ДО 7500 МКД
Можеме да добиеме 100% бонус, до 122 €
img
20bet
100% ДО 100 €
БОНУС ЗА ПРВ ДЕПОЗИТ ЗА СПОРТСКО ОБЛОЖУВАЊЕ
img
Betwinner
БОНУС 100 € ЗА НОВИ КЛИЕНТИ
100% БОНУС НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО 100 ЕУР
100% ДО 50EUR
100% БОНУС НА ПРВИОТ ДЕПОЗИТ ДО 50 ЕУР

Преглед на 22bet

22bet е онлајн казино и сајт за спортско обложување каде што играчите можат да уживаат во многу игри на модерен интерфејс. Казиното ги поканува играчите да пробаат слотови, игри на маса, игри во живо и спортско обложување. Играчите исто така можат да избираат од голем број водечки продавачи на софтвер, вклучувајќи големи имиња во индустријата како што се Microgaming, NextGen Gaming, Thunderkick, Betsoft, Red Tiger Gaming, Rival, Elk Studios, PariPlay, Playson и GameArt.

22bet влезе во индустријата за коцкање за да донесе нов живот на пазарот. Компанијата е основана во 2017 година во Русија и веќе се покажува како голема конкуренција за етаблираните оператори поради високите коефициенти, како и одличната платформа за обложување во живо. Имаат одлична платформа особено во делот за обложување во живо и разни интересни промоции. Треба да се напомене дека веб-локацијата 22bet е достапна на 51 јазик и исто така ги нуди сите основни типови на курсеви како децимална, американска, фракционална и малајска. За жал, постојат некои ограничувања во земјата. Некои играчи не можат да се регистрираат, вклучително и корисници од Франција, ОК, САД, Кипар, Латвија и Белорусија.

Пријавување на 22Bet

Пред се, секој нов играч треба да запомни дека при регистрацијата добива бонус за добредојде од 100 евра! Регистрирањето сметка на 22bet е едноставно. Можете да го направите тоа со неколку кликања: на веб-страницата или од вашиот паметен телефон.
Регистрација
или
Download App
Потоа треба да пополните формулар за регистрација со лични податоци: презиме, име, возраст, адреса на е-пошта, телефонски број. Би сакале веднаш да ве предупредиме, ве молиме дајте ги вашите вистински информации бидејќи ќе ви бидат потребни во иднина за да ги повлечете вашите добивки без напор!

Спортско обложување

Понудата за обложување 22bet е дизајнирана главно со акцент на европскиот пазар. На крајот на краиштата, 22bet нуди спортски настани од целиот свет. Секако, ќе најдете облози на фудбал, кошарка, тенис, но и на помалку популарни настани како што се еспорт, ММА и многу повеќе. Треба да се спомене и одличното обложување во живо.

Казино и слотови

Играчите кои сакаат слотови за видео игри можат да изберат од некои од најпознатите даватели на игри во индустријата. 22bet нуди познати наслови обезбедени од Microgaming, NextGen Gaming и Thunderkick. Секој поединечен провајдер може да се филтрира за играчите полесно да ги прелистуваат или бараат своите омилени игри користејќи го пребарувачот достапен во лобито на казиното. Овде наоѓаме наслови како што се Safari Safari Slot, Fruit Warp Slot, Bonanza Slot, 300 Shields Slot и Flame Busters Slot. 22bet има и многу игри на маса за играчите да можат да уживаат во нивните омилени варијанти на блек џек и рулет. Тие вклучуваат игри како што се 3D Блек Џек, Европски Блек Џек и Кинески рулет. Овде можете да уживате и во други популарни игри на маса.

Депозити и повлекувања

И депозитите и повлекувањата се обработуваат многу брзо и без надоместоци. Исто така, можно е да се користат криптовалути како Биткоин или Етерум. Дополнително, можеме да депонираме и повлекуваме средства со помош на Visa и Mastercard, банкарски трансфер и популарни интернет паричници (Skrill, EcoPayz). 22bet поддржува над 160 различни начини на плаќање.

img

Услуги на клиентите

Тимот за услуги на клиентите на 22bet ви стои на располагање 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Играчите ќе можат да бараат помош преку разговор во живо. Покрај тоа, корисниците можат да контактираат со 22bet преку е-пошта и преку онлајн формата за контакт.

Поддршката за 22bet е достапна на следните јазици: албански, бугарски, кинески, чешки, англиски, француски, германски, грчки, хебрејски, италијански, јапонски, корејски, латвиски, полски, португалски, романски, руски, шпански, тајландски, турски, виетнамски .
Регистрација
или
Download App

AL AM AR AZ BD BG BS BR BY
CN CZ DE DK EE EN ES FI FR
GE GR HE HI HR HU ID IR IT
JP KM KR KZ LT LV MK MM MN
MS NL NO PH PK PT RO RS RU
SE SK SL TH TJ TR TW UA UZ
VN