img
400 000

Zákazníci na celom svete

22BET akceptuje väčšinu krajín, ale jeho webová stránka môže byť vo vašej krajine cenzurovaná.

img
160

Platobné riešenia

Veľký výber metód vkladov a výberov vrátane kryptografických mien.

img
50+

Jazyky a meny

img

VYNIKAJÚCA PODPORA

Profesionálna zákaznícka podpora 24 hodín denne a dostupná cez živý chat.

Futbalové stávkové stránky

Na našej stránke nájdete všetky novinky a recenzie najobľúbenejších stávkových spoločností. Naším cieľom bolo vytvoriť sprievodcu najlepšími stávkovými spoločnosťami a vybrať tie najlepšie.

img
22bet
100% do €122
Môžeme získať 100% bonus až do výšky 122 €
img
20bet
100% AŽ DO VÝŠKY 100 €
BONUS ZA PRVÝ VKLAD PRE ŠPORTOVÉ STÁVKOVANIE
img
Betwinner
BONUS 100 € PRE NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV
100% BONUS NA PRVÝ VKLAD AŽ DO VÝŠKY 100 EUR
100% do €50
100% BONUS NA PRVÝ VKLAD AŽ DO VÝŠKY 50 EUR

22bet recenzia

22bet je online kasíno a športová stávková stránka, kde si hráči môžu vychutnať množstvo hier v modernom rozhraní. Kasíno vyzýva hráčov, aby si vyskúšali automaty, stolové hry, živé hry a športové stávky. Hráči si môžu vybrať z ponuky viacerých popredných výrobcov softvéru, vrátane veľkých mien v tomto odvetví, ako sú Microgaming, NextGen Gaming, Thunderkick, Betsoft, Red Tiger Gaming, Rival, Elk Studios, PariPlay, Playson a GameArt.

Spoločnosť 22bet vstúpila do odvetvia hazardných hier, aby priniesla na trh nový život. Spoločnosť bola založená v roku 2017 v Rusku a už teraz sa ukazuje ako veľká konkurencia pre zavedených prevádzkovateľov vďaka vysokým kurzom, ako aj skvelej platforme pre live stávky. Majú skvelú platformu najmä v sekcii live stávok a rôzne zaujímavé akcie. Treba poznamenať, že webová stránka 22bet je dostupná v 51 jazykoch a ponúka aj všetky základné typy kurzov, ako sú desiatkové, americké, zlomkové a malajské. Bohužiaľ, v niektorých krajinách platia obmedzenia. Niektorí hráči sa nemôžu zaregistrovať, vrátane používateľov z Francúzska, Spojeného kráľovstva, USA, Cypru, Lotyšska a Bieloruska.

Registrácia na 22Bet

Po prvé, každý nový hráč by mal mať na pamäti, že pri registrácii dostane uvítací bonus 100 EUR! Registrácia účtu na 22bet je jednoduchá. Môžete to urobiť niekoľkými kliknutiami: na webovej stránke alebo zo svojho smartfónu.
Registrácia
alebo
Download App
Potom musíte vyplniť registračný formulár s osobnými údajmi: priezvisko, meno, vek, e-mailová adresa, telefónne číslo. Chceme vás hneď upozorniť, že uveďte svoje pravdivé údaje, pretože ich budete v budúcnosti potrebovať na bezproblémové vyplatenie výhry!

Športové stávky

Ponuka stávok 22bet bola navrhnutá predovšetkým s dôrazom na európsky trh. Koniec koncov, 22bet ponúka športové udalosti z celého sveta. Samozrejme, nájdete tu stávky na futbal, basketbal, tenis, ale aj na menej populárne udalosti, ako sú esporty, MMA a mnohé ďalšie. Treba spomenúť aj vynikajúce live stávky.

Kasíno a automaty

Hráči, ktorí majú radi videoherné automaty, si môžu vybrať z ponuky najznámejších poskytovateľov hier v tomto odvetví. 22bet ponúka známe tituly od spoločností Microgaming, NextGen Gaming a Thunderkick. Každého jednotlivého poskytovateľa je možné filtrovať, takže hráči si môžu ľahšie prezerať alebo vyhľadávať svoje obľúbené hry pomocou vyhľadávača, ktorý je k dispozícii v lobby kasína. Nájdeme tu tituly ako Safari Safari Slot, Fruit Warp Slot, Bonanza Slot, 300 Shields Slot a Flame Busters Slot. 22bet má aj množstvo stolových hier, takže hráči si môžu vychutnať svoje obľúbené varianty blackjacku a rulety. Patria medzi ne hry ako 3D Blackjack, European Blackjack a Chinese Roulette. Vychutnať si tu môžete aj ďalšie obľúbené stolové hry.

Vklady a výbery

Vklady aj výbery sú spracované veľmi rýchlo a bez poplatkov. Je možné používať aj kryptomeny, ako je Bitcoin alebo Etherum. Okrem toho môžeme vkladať a vyberať prostriedky pomocou kariet Visa a Mastercard, bankovým prevodom a populárnymi internetovými peňaženkami (Skrill, EcoPayz). 22bet podporuje viac ako 160 rôznych platobných metód.

img

Služby zákazníkom

Zákaznícky servis 22bet je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Hráči môžu požiadať o pomoc prostredníctvom Live Chat. Okrem toho môžu používatelia kontaktovať 22bet prostredníctvom e-mailu a online kontaktného formulára.

Podpora 22bet je k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: V prípade záujmu môžete využiť tieto jazyky: angličtina, albánčina, bulharčina, čínština, čeština, francúzština, gréčtina, hebrejčina, japončina, kórejčina, lotyština, nemčina, poľština, portugalčina, rumunčina, ruština, španielčina, thajčina, turečtina, vietnamčina, taliančina.
Registrácia
alebo
Download App

AL AM AR AZ BD BG BS BR BY
CN CZ DE DK EE EN ES FI FR
GE GR HE HI HR HU ID IR IT
JP KM KR KZ LT LV MK MM MN
MS NL NO PH PK PT RO RS RU
SE SK SL TH TJ TR TW UA UZ
VN