img
400 000

Klientë në të gjithë botën

22BET pranon shumicën e vendeve, por faqja e saj e internetit mund të censurohet në vendin tuaj.

img
160

Zgjidhjet e Pagesave

Zgjedhje e madhe e metodave të depozitimit dhe tërheqjes, duke përfshirë kriptovalutat.

img
50+

Gjuhët dhe monedhat

img

MBËSHTETJE E SHKELQYER

Mbështetje profesionale për klientët 24 orë në ditë dhe e disponueshme përmes bisedës live.

Faqet e basteve të futbollit

Në faqen tonë do të gjeni të gjitha lajmet dhe komentet e kompanive më të njohura të basteve. Qëllimi ynë ishte të krijonim udhëzuesin më të mirë të kompanisë së basteve dhe të zgjidhnim më të mirën.

img
22bet
100% deri në 122 €
Mund të marrim një bonus 100%, deri në 122 €.
img
20bet
100% DERI NE 100 €
BONUS I DEPOZITËS SË PARË PËR BASTET SPORTIVE
img
Betwinner
BONUS 100 € PËR KLIENTËT E RI
100% BONUS NË DEPOZITËN TË PARË DERI 100 EUR

Rishikimi i 22betit

22bet është një kazino online dhe faqe bastesh sportive ku lojtarët mund të shijojnë shumë lojëra në një ndërfaqe moderne. Kazinoja fton lojtarët të provojnë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra live dhe baste sportive. Lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu nga një numër i shitësve kryesorë të programeve kompjuterike, duke përfshirë emra të mëdhenj në industri si Microgaming, NextGen Gaming, Thunderkick, Betsoft, Red Tiger Gaming, Rival, Elk Studios, PariPlay, Playson dhe GameArt.

22bet ka hyrë në industrinë e lojërave të fatit për të sjellë një jetë të re në treg. Kompania u themelua në vitin 2017 në Rusi dhe tashmë po provon të jetë një konkurrencë e madhe për operatorët e themeluar për shkak të probabiliteteve të larta si dhe një platforme të shkëlqyer bastesh live. Ata kanë një platformë të shkëlqyer veçanërisht në seksionin e basteve live dhe promovime të ndryshme interesante. Duhet të theksohet se faqja e internetit 22bet është e disponueshme në 51 gjuhë dhe gjithashtu ofron të gjitha llojet e kurseve bazë si Decimal, American, Fractional dhe Malay. Fatkeqësisht, ka disa kufizime në vend. Disa lojtarë nuk mund të regjistrohen, duke përfshirë përdorues nga Franca, MB, SHBA, Qipro, Letonia dhe Bjellorusia.

Regjistrimi në 22Bet

Para së gjithash, çdo lojtar i ri duhet të kujtojë se me regjistrimin, ata do të marrin një bonus mirëseardhjeje prej 100 EUR! Regjistrimi i një llogarie në 22bet është i thjeshtë. Mund ta bëni me disa klikime: në faqen e internetit ose nga smartfoni juaj.
Regjistrimi
Më pas duhet të plotësoni një formular regjistrimi me të dhënat personale: mbiemrin, emrin, moshën, adresën e e-mail, numrin e telefonit. Ne dëshirojmë t'ju paralajmërojmë menjëherë, ju lutemi jepni informacionin tuaj të vërtetë pasi do t'ju nevojiten në të ardhmen në mënyrë që të tërhiqni fitimet tuaja pa mundim!

Baste sportive

Oferta e basteve 22bet është projektuar kryesisht me theks në tregun evropian. Në fund të fundit, 22bet ofron ngjarje sportive nga e gjithë bota. Sigurisht, do të gjeni baste në futboll, basketboll, tenis, por edhe në ngjarje më pak të njohura si esports, MMA dhe shumë të tjera. Duhet të përmenden edhe bastet e shkëlqyera live

Kazino dhe lojëra elektronike

Lojtarët që pëlqejnë lojërat elektronike të videove mund të zgjedhin nga disa prej ofruesve më të famshëm të lojërave në industri. 22bet ofron tituj të famshëm të ofruar nga Microgaming, NextGen Gaming dhe Thunderkick. Çdo ofrues individual mund të filtrohet në mënyrë që lojtarët të mund të shfletojnë ose kërkojnë më lehtë lojërat e tyre të preferuara duke përdorur motorin e kërkimit të disponueshëm në hollin e kazinosë. Këtu gjejmë tituj të tillë si Safari Safari Slot, Fruit Warp Slot, Bonanza Slot, 300 Shields Slot dhe Flame Busters Slot. 22bet gjithashtu ka shumë lojëra tavoline në mënyrë që lojtarët të mund të shijojnë variantet e tyre të preferuara të blackjack dhe ruletë. Këto përfshijnë lojëra të tilla si Blackjack 3D, Blackjack Evropian dhe Ruletë Kineze. Këtu mund të shijoni edhe lojëra të tjera të njohura tavoline.

Depozitat dhe tërheqjet

Si depozitat ashtu edhe tërheqjet përpunohen shumë shpejt dhe pa tarifa. Është gjithashtu e mundur të përdoren kriptomonedha si Bitcoin ose Etherum. Përveç kësaj, ne mund të depozitojmë dhe tërheqim fonde duke përdorur Visa dhe Mastercard, transferta bankare dhe kuletat e njohura të internetit (Skrill, EcoPayz). 22bet mbështet mbi 160 mënyra të ndryshme pagese.

img

Shërbimi ndaj klientit

Ekipi i shërbimit të klientit 22bet është në dispozicionin tuaj 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Lojtarët do të mund të kërkojnë ndihmë duke përdorur Live Chat. Përveç kësaj, përdoruesit mund të kontaktojnë 22bet përmes emailit dhe formularit të kontaktit në internet.

Mbështetja e 22bet është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme: shqip, bullgarisht, kinezisht, çekisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, greqisht, hebraisht, italisht, japonisht, koreanisht, letonisht, polonisht, portugalisht, rumanisht, rusisht, spanjisht, tajlandisht, turqisht, vietnamezisht .
Regjistrimi

AL AM AR AZ BD BG BS BR BY
CN CZ DE DK EE EN ES FI FR
GE GR HE HI HR HU ID IR IT
JP KM KR KZ LT LV MK MM MN
MS NL NO PH PK PT RO RS RU
SE SK SL TH TJ TR TW UA UZ
VN