Betwinner
4.5/5

Betwinner

100% bonus deri në 100 €
Regjistrimi
Aplikoni T&C

Në këtë përmbledhje të BetWinner, ne do t’ju japim një vështrim të paanshëm, të sinqertë dhe të thellë të këtij krijuesi të basteve të njohura – dhe asaj që ata kanë për të ofruar kur bëhet fjalë për sportet elektronike. BetWinner kujdeset për më shumë se 40 tregje të ndryshme, qindra lojëra dhe ngjarje para ndeshjes.

Betwinner Shqipëria | Kosova

Betwinner.com u krijua në 2018 dhe vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një licencë Curacao. Marka numëron tashmë 150.000 lojtarë aktivë. Baza e librave ka një licencë vendase në Nigeri dhe është gati të synojë shumë vende të tjera afrikane. Në këtë përmbledhje të BetWinner, ne do t’ju japim një vështrim të paanshëm, të sinqertë dhe të thellë të këtij krijuesi të basteve të njohura – dhe asaj që ata kanë për të ofruar kur bëhet fjalë për sportet elektronike. BetWinner kujdeset për më shumë se 40 tregje të ndryshme, qindra lojëra dhe ngjarje para ndeshjes. Opsionet në dispozicion janë të shumta. BetWinner gjithashtu jep shanse të mëdha në shumicën e lojërave dhe është shumë konkurrues veçanërisht në tregje si Fituesi i Ndeshjes dhe Handicap Aziatik.

Procesi i regjistrimit të llogarisë

BetWinner e bën shumë të lehtë hapjen e një llogarie. Ata kanë një proces regjistrimi me një klikim për lojtarë nga vende të caktuara. Ju gjithashtu mund të shtypni butonin “Regjistrimi” për të hapur llogarinë tuaj duke përdorur një numër telefoni. Vlen të përmendet se këto hapa mund t’i plotësoni edhe nëpërmjet aplikacionit të basteve celulare Betwinner. Ne flasim më shumë për këtë më vonë në rishikim.

Bastet sportive

BetWinner ka një sasi marramendëse sportesh duke përfshirë futbollin amerikan, futbollin australian, Bandy, basketboll, futboll në plazh, biatlon, bowling, boks, shah, kriket, ski Cross Country, CrossFit, Curling, Çiklizëm, Darts, Argëtim, Argëtim, Patinazh me Figurë, Floorball, Futboll, Formula 1, Futsal, GAA Futboll, Golf, Zagarë, Hendboll, Gara me Kuaj, Hokej mbi Akull, MMA, Arte Marciale, MotoGP, Sporte Motorike, Netball, Lojërat Olimpike, Pesapallo, Rugbi, Rugby Union, Speedway, Surfing, Not, TV, pingpong, tenis, triatlon, trotting, volejboll, vaterpolo, sporte dimërore, bejsbolli, moti, keirin, lojë me birila, gara me varkë, basketboll alternativ me handikap, pingpong alternativ, baste aziatike, letra, kënde dhe pikë lojtarësh basketbolli. Seksioni para ndeshjes i markës ofron 1000 ngjarje në ditë, nga një gamë e gjerë e 55+ sporteve. Lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 350+ basteve ekzotike në çdo ndeshje, si fiton në zero, Minutat totale të golit dhe bastet e kombinuara. Lajmi i mirë. Në Betwinner, shumica dërrmuese e sporteve do të kenë shanse mbi 90%. Ne i kemi parë madje të shkojnë deri në 98.5% në tenis! Lajm jo aq i mirë. Disa nga sportet më të veçanta dhe ato me më pak lojtarë do të kenë vetëm mesataren e tregut kur bëhet fjalë për shanset.

Argëtimi live

Transmetimi i tyre i drejtpërdrejtë është gjithashtu i shkëlqyeshëm. Nëse ka një lojë ose një ndeshje që mund të transmetohet drejtpërdrejt, atëherë ajo është në faqe. Rishikimi ynë i BetWinner i jep faqes shumë pikë për këtë.

Casino

Kazinoja është një zonë e Betwinner që është përmirësuar kohët e fundit. Një nga përparësitë e kazinosë në internet është se ju mund të renditni sipas zhvilluesit të lojës. Kjo do të thotë që thjesht mund të zgjidhni një nga emrat më të mëdhenj dhe më pas të vraponi me ato lojëra. Numri i ofruesve të lojërave të kazinosë në BetWinner është vërtet mbresëlënës. Ndër emrat më të mirë dhe më të njohur janë Ezugi, Vivo Gaming dhe Authentic Gambing. Titujt e kazinove të drejtpërdrejta ofrohen nga Evolution Gaming, të cilët kanë arritur të ngrenë tregun, duke qenë zhvilluesi i parë i softuerit që konvertoi lojërat në live kur fenomeni i kazinosë live përfshiu botën e kazinove online.

Bonus i mirëseardhjes

100% bonus deri në 100 €

Para së gjithash këtu, le të flasim për bonusin e parë të depozitës, i cili mund të përdoret si në esports ashtu edhe në sporte të tjera që gjenden brenda librit sportiv. Kur bëni depozitën tuaj të parë me BetWinner, do të merrni një bonus që përputhet me të 100% deri në vlerën prej 100 € (ose ekuivalenti në monedhën e vendit tuaj). Bonusi juaj më pas do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj. Ju lutemi vini re se depozita minimale e kërkuar për të kërkuar bonusin është 1 EUR. Së bashku me një ofertë shumë bujare të bonusit të mirëseardhjes, BetWinner ofron gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë të promovimeve të vazhdueshme. Këto mund të ndryshojnë në çdo kohë dhe kanë tendencë të sjellin oferta të reja çdo javë.

Shërbimi I klientit

Nëse hasni ndonjëherë ndonjë problem, ekziston një ekip i përkushtuar për mbështetjen e klientit pranë për t’ju ndihmuar. Mbështetja e klientit ka qenë e shkëlqyer për t’u përdorur gjatë procesit të rishikimit të Betwinner. Mënyra më e lehtë për të kontaktuar është përmes bisedës live, por ato përfshijnë gjithashtu një opsion emaili si dhe një numër telefoni nëse ju nevojitet.

Metodat e pagesës

Mënyrat e pagesës në Betwinner janë të shkëlqyera dhe një nga pikat kryesore të faqes. Ka mbi 95 për të zgjedhur për depozitat dhe më shumë se 71 të shëndetshme në mënyrën e opsioneve të tërheqjes. Për sa i përket kategorive ju keni karta bankare, transferta, e-kupone, kuleta elektronike, kriptovaluta, terminale të vetë-shërbimit dhe më shumë. Të gjitha të preferuarat janë atje nga Visa, tek Neteller, Skrill dhe më shumë, si dhe metoda specifike për një vend si PayTm në Indi. Sasia e kriptomonedhave në dispozicion është pothuajse qesharake, me mbi 30 për të zgjedhur duke përfshirë Bitcoin, Ethereum dhe më shumë.

100% bonus deri në 100 €
Regjistrimi
Aplikoni T&C
5.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
4.0
Customer Support
4.5 Overall Rating
Baste të reja sportive
100% deri në €122
100% bonus në depozitën e parë deri në 12000 ALL!
100% bonus deri në 100 €
100% deri në €122
Betwinner
4.5/5